Nabídka volných pracovních pozic

Asistent/ka produkce - správná pěstitelská praxe

Náplň práce:

  • manuální práce v pěstebních kójích (sadba, denní péče včetně sklizně rostlin a strojního zpracování)
  • administrativa (vedení dokumentace)
  • sanitace - po skončení pracovní činnosti nebo pracovní směny (úklid a sanitace prostor, pomůcek)

Práce probíhá v pěstebních kójích v podmínkách Správné pěstitelské praxe (SPP). Je kladen důraz na stanovené pracovní procesy, bezpečnost, hygienické návyky a pečlivé vedení dokumentace. Pracovník se velkou měrou podílí na produkci a výrobě finální podoby léčivé látky. Samozřejmostí je po skončení pracovní doby kontrola nástrojů a zařízení, jejich čištění a sanitace.

Požadujeme:

  • manuální a fyzická zdatnost podmínkou
  • dobrý zdravotní stav (bez alergie, astma)
  • odpovědnost, svědomitost, pečlivost
  • vysoké hygienické návyky
  • trestní bezúhonnost
  • dokončené středoškolské vzdělání (maturita není podmínkou)

Nabízíme:

  • přátelský, dynamicky se rozvíjející kolektiv
  • zcela nové pracovní prostředí
  • odpovídající platové podmínky a bonusové složky
  • firemní benefity
  • vše Vás naučíme, nepožadujeme žádné předchozí zkušenosti (vhodné pro absolventy)
  • pracovní smlouva na jeden rok, poté prodlužujeme na dobu neurčitou